חוגגים יום הולדת עגול, בת מצווה או אולי יום נישואין? אין צורך לרוץ למפיק אירועים, בעשר אצבעות תוכלו לעצב לעצמכם אירוע מושלם בגינת הבית. מספר טיפים מדליקים שיעזרו לכם לעצב את הגינה באמצעות קישוטי לד מדהימים.

מעצבים מסיבת גן – הטיפים שיעזרו לכם לעצב תאורה בחצר מא' ועד קישוטי לד

לפני שמתחילים לעצב את הגינה למסיבה חשוב שתחליטו על סגנון המסיבה. האם מדובר במסיבת ריקודים, ערב קריוקי, מפגש חברים קליל, ערב שמשולב בו טקס כלשהו… ועיצוב התאורה של הגינה יושפע כמובן מכך. בכל מקרה, אם מדובר באירוע ערב, כדאי שתכינו מראש אביזרי תאורה: קישוטי לד שונים, כמו; סרטי לד וכדורי לד, וגם וילונות לד ומקרני לייזר.

ערב חברים נינוח – סרטי לד לאווירה

אם אתם חוגגים יום הולדת או כל מפגש חברים אחר, ויש לכם עניין לתת לו טאץ' נינוח, סרטי לד יהיו אביזר חובה לאירוע.

סרטי לד נמכרים בגלילים ארוכים, ואפשר לחתוך אותם על פי הצורך, כך שתוכלו להתאים את האורך המבוקש על פי המקום שבו אתם מתכננים להניח אותם. מדובר בתאורה רכה שפועלת במתח חשמלי של 12V ויש צורך לחבר אותה לספק כוח כלשהו.

הצעות לעיצוב מסיבות גן באמצעות סרטי לד הם: למתוח אותם באזור הגשת האוכל, להצמיד אותם בחלל המרכזי מסביב לקירות החיצוניים של הבית, לתחום איתם אזורים בגינה ולפרוש אותם על עמודי נעיצה ועוד. האור הרך של סרטי לד יכניס מיד את האורחים לאווירה הנינוחה של הערב.

מסיבת גינה תוססת במיוחד

גם כשמדובר במסיבת ריקודים קישוטי לד יהיו השלמה מצוינת לאווירה הכוללת, יצרו צבעוניות מיוחדת, וייתנו נופך שונה לחלוטין למראה השגרתי של הגינה שלכם.

יחד עם זאת, על מנת להקפיץ את המסיבה לאווירה תוססת של ריקודים חשוב שתוסיפו תאורה שתהיה מקפיצה. מקרני לייזר למסיבות הם אמצעי תאורה מצוין, שמתחבר למוזיקה המושמעת במקצב מותאם. את מקרן הלייזר כוונו אל קיר בית חיצוני או הכינו באזור הריקודים שני עמודים וביניהם בד מתוח, ועליהם הקרינו את ריצודי הלייזר הנפלאים.

אירוח יוקרתי – וילונות לד בלתי נשכחים

הגינה שלכם יכולה להפוך בקלות לחלל יוקרתי אם תאירו אותה באור שונה. וילונות לד הם אביזר תאורה מדהים שיוצר אפקט מרהיב לכל חלל שתבחרו. וילונות לד אפשר למתוח בין שני עצים או לנעוץ שני עמודים לקרקע, ולמתוח ביניהם את הווילון. רק שימו לב שהעמודים יציבים ומחוזקים מספיק.

וילונות לד יכולים לעמוד בפני עצמם כאביזר שמעניק מראה יוקרתי, ויכולים גם להימתח מאחורי אזור שאותו תרצו להבליט באירוע, למשל בר משקאות ייחודי.

בכל מקרה לא משנה מה אתם חוגגים, העיקר שיהיה שמח. שיהיה במזל טוב…