רוצים להקפיץ את האורחים במסיבה ולא רק בעזרת מוזיקה? מספר רעיונות שישדרגו לכם את המסיבה: קישוטי לד בשלל צורות וצבעים, מקרן לייזר ועוד, ואיך לשלב אותם בחלל, כך שעל המסיבה שלכם ימשיכו לדבר עוד הרבה זמן…

איך קישוטי לד יקפיצו לכם את המסיבה?

חוגגים יום הולדת עגול, חתונת כסף או אולי זהב, מסיבת רווקות או רווקים או כל מסיבה אחרת? שיהיה בשעה טובה. אבל לפני שאתם ממהרים לסגור את רשימת הקניות, אל תשכחו להוסיף קישוטי לד, שיבטיחו שהאירוע שלכם יהיה זה שהאורחים שלכם ימשיכו לדבר עליו עוד הרבה-הרבה זמן.

סיבה למסיבה, זה תמיד טוב… ואם כבר חוגגים, אז כדאי לתת לערב את הטאץ' הנכון. כי עיצוב מדויק של חלל המסיבה יהיה ההבדל הדק שבין מסיבה טובה לבין מסיבה מצוינת במיוחד. הנה מספר טיפים בנישה של תאורה, שללא ספק יהפכו את המסיבה שלכם לבלתי נשכחת.

סרטי לד שמייצרים אווירה

מסיבה מתחילה באווירה, ולכל חלל של אירוח יש את האווירה שלו. למרבה השמחה יש את האפשרות להשפיע על האווירה הזאת ולשדרג אותה. אחת הדרכים המוצלחות לעשות זאת היא באמצעות קישוטי לד, שמגיעים במגוון וריאציות וביניהן סרטי לד.

היתרון של קישוטי לד הוא בכך שיש בהם גמישות, ואפשר לתלות אותם כמעט בכל מקום. אפשר למשל לתלות אותם בצידי השביל שמוביל לפתח האירוע, למתוח מקצה אחד של החלל לקצה השני, לתלות על קירות החלל בצורה רפויה מעט, ואם האירוע בחצר אפשר לתלות אותם בליפוף סביב ענפי העצים.

סרטי לד אפשר לתלות גם בצורה גמישה, ולמתוח אותם על קירות החדר, על בר המשקאות, על דלת הכניסה, סביב שולחן הכיבוד ובכל מקום שחשוב לכם למקד את תשומת הלב של האורחים.

היתרון של סרטי לד הוא בכך שהם נותנים אור רך ונעים, וכך גם קישוטי לד אחרים. הצבעוניות שלהם מחממת את האווירה, והאור שלהם אינו משתלט או זועק.

מקרן לייזר למסיבה

אם מדובר במסיבת ריקודים, אין כל ספק שיש צורך להוסיף לרשימה מקרן לייזר למסיבה. כדי שאנשים אכן ישתפו פעולה וירקדו יש ליצור מתחם שמיועד לריקודים, ולעצב אותו כך שיעודד את האורחים לקפץ. אז כמובן נדרש פלייליסט מתאים, אבל בלי אווירה לא תהיה חגיגה.
כדי ליצור את האווירה נתקו את האזור שמיועד לריקודים מאזור האירוח, שאולי כולל פינות ישיבה. את רחבת הריקודים שסימנתם לעצמכם החשיכו עד כמה שאפשר, והוסיפו לה מקרן לייזר למסיבה, שיפיק תאורה מרצדת בצבעים ובצורות.

מקרן לייזר למסיבה אפשר לחבר לפלייליסט בצורה כזאת שהבהוב התאורה יותאם למקצב המתנגן.

שיהיה במזל טוב