היא ירוקה, היא חסכונית, היא בטוחה והכי חשוב היא אביזר עיצוב מדהים לבית. קבלו את תאורת הלד לעיצוב הבית. שחקן מרכזי ומשמעותי לכל מי שחושב על עיצוב חלל קטן ועד לעיצוב הבית כולו.

תאורת לד לעיצוב הבית – מעצבים חכם

אין חדש תחת… התאורה! וברור לכול – תאורת לד לעיצוב הבית היא שחקן מרכזי בעיצוב הבית והאדריכלות. אבל לא לכולנו יש תקציב שמאפשר לנו עיצוב בית בעזרת איש מקצועי, ולעיתים יש לנו צורך לעצב בעצמנו פינה בעשר אצבעות.

הנה מספר טיפים על תאורת לד לבית, שיוכלו לסייע לכם לעצב פינה בבית בעצמכם…

תאורת לד לבית – יתרונות השימוש

תאורת לד עמידה יותר מבחינה מכנית. החומר שממנו עשוי כיסוי המנורה הוא זכוכית עמידה, ולכן היא אינה רגישה לזעזועים ולמכות. כמובן עד למידה מסוימת.
אורך החיים של תאורת לד לבית ובכלל הוא ארוך ומוערך בכ- 60 אלף שעות עבודה. מכאן ברור שתאורה זו נחשבת לתאורה ירוקה, שכן הצורך להחליף אותה מצטמצם באופן משמעותי ביחס לכל תאורה אחרת. תאורת לד לבית וגם לחצר אינה פולטת חומרים מזהמים ואינה יוצרת קרינה. בנוסף, זמן ההצתה שלה הוא הקצר ביותר מבין סוגי המנורות, ודורש מיקרו שניות בלבד.
ועוד דבר חשוב במיוחד, תאורת לד פועלת במתח נמוך יחסית, ולכן היא בטוחה יותר לשימוש.

הנפלא בתאורת הלד הוא היכולת להשיג את הנורות בצבעים ובצורות שונות, כך שמעבר ליתרונות המהותיים שלהן מבחינה פרקטית, יש להן יתרונות רבים לעיצוב הבית.

מספר טיפים שיסייעו לכם להתאים תאורת לד לבית

  • התאימו לסגנון העיצוב של הבית את סגנון התאורה. היום אפשר למצוא תאורת לד לבית בסגנונות קלאסי, הייטקיסטי, חדשני, רטרו, כפרי ועוד. לכל סגנון התאורה שלו. זה ידרוש מכם מעט זמן לאתר את התאורה שגם מתאימה לסגנון הבית וגם לסגנון שלכם, אבל בסופו של דבר המאמץ וההשקעה ישתלמו לכם.
  • בחירת גווני התאורה. תאורת לד לבית מגיעה בגוונים שונים: לבן קר, לבן חם, צהוב וגם בצבעים. בדקו מראש מה נעים לכם בהרגשה. לכו לחנויות ובקשו לראות את האפקט שמושג מכל אחד מגווני האור הללו. אחרי שבחרתם בגוון, הוא יהיה הגוון המרכזי, אך לא היחיד, שילווה אתכם באזורים שונים בבית. כאשר יש אפשרות לשחק עם מספר גוונים ולהחליט להוסיף תאורה צבעונית וחמימה לאזור מסוים, ולהתאים תאורה לבנה חמה לאזור אחר. כמובן שיש חדרים שדורשים תאורה עוצמתית יותר, למשל חדר עבודה.
  • לתכנן את התאורה בהתאמה למיקום של הרהיטים. למשל אם במרכז הסלון יש פינת אוכל שיש בה שולחן גדול, כדאי להוריד מהתקרה מספר נורות לד שימוקמו בהתאמה לכיוון השולחן ולאורכו.
  • הנמכת תקרה ותאורה מאוד מקובלת במטבח ובסלון, ונועדה ליצור גיוון בעיצוב, אך לעיתים משמשת כפתרון עיצובי להסתרה של מערכות תקשורת או חשמל. גם בתאורה שקועה לתקרה יש גיוון נרחב של עיצובי תאורה, וכל חנות תוכל להציע לכם שפע של הצעות ופתרונות.

לסיכום, תאורת לד לעיצוב הבית היא מרכיב תקציבי מהותי, ולכן אל תמהרו לרכוש תאורה רק למיקום אחד. חשבו על כל הקונספט של עיצוב הבית ובהתאמה רכשו את התאורה.