איך להכניס קישוטי לד למסעדות ולגני אירועים?

יש חגים שחביבים על כולנו, האווירה, האורחים, ריחות הבישול, קישוט השולחן, סידור הגינה, חלק מהאווירה הוא האופן שבו נקשט את המסעדות וגני האירועים. קישוטי לד למסעדה או לגן אירועים יכולה להעצים את  אווירת החג במקומות אלה, ליצור תחושה של חו"ל ויוקרה, חגיגה שתעלה חיוך על פני האורחים שמגיעים למקום.

אחת הדרכים המרכזיות שבהן תוכלו להכניס את החג למקום שלכם אם זה הבית, הגינה, מסעדה או גני אירועים, הוא באמצעות תאורת לד לחגים. מדובר בתאורה ייעודית שמשמשת ליצירת אווירה צבעונית, שאף אחד אינו יכול להישאר אדיש אליה.

תאורת לד לחג – לייצר אווירת חג בעשר אצבעות

אחד מהסמלים הבולטים ביותר של החגים הוא אווירת החג והחוויה של האורחים, ולכן בשלב הראשוני הרבה לפני בחירת התאורה ייתכן שמסעדות בעלות חלל קטן יותר יסתפקו ב- וילונות לד לכניסה למסעדה או לגן.

יש להבין שהמטרה אינה לדחוס לתוך המרחב יותר מידיי קישוטים אלא חשוב לעצב את התוספות החגיגיות כך שישתלבו בקיים, אבל לא ישתלטו על המקום, ויפגעו למשל בנוחות של האורחים.

כיצד תוכלו להוסיף תאורת לד לחגים בתוך מרחב האירוח?

  • חבל תאורת לד – אחד ממוצרי הקישוט הבסיסים ביותר הוא חבל של תאורת לד. מוצר תאורה זה מגיע בצבע לבן או בצבעים, ואפשר לשלב חבל של תאורה לבנה עם חבל של תאורה צבעונית, וללפף אותם סביב העץ בכל צורה שבה תבחרו לעשות זאת.
  • קישוטי תאורה לעץ האשוח – תאורת לד לחגים יכולה להיות גם מוצר ססגוני שנקרא קישוטי תאורה. מדובר בגופי תאורה בצורות שונות, כמו; כדור, כוכב, טיפה ועוד, שאפשר לתלות אותם על העץ במקומות שונים.
  • וילונות לד – מוצר של תאורת לד לחג שמומלץ במיוחד למסעדות ולגני אירועים הוא וילונות הלד. כשמו כן הוא, וילון שעליו משובצים גופי תאורה קטנים. את וילון הלד אפשר לתלות על קירות, על חלונות, או למתוח אותו מנקודה לנקודה, למשל מעמוד אחד לשני.
    וילונות הלד הם מוצר משלים של תאורת לד לחגים, והוא מוסיף נופך רב לצבעוניות הרבה בבית או בגינה.

לסיכום, הכלל המנחה הוא לצאת מקישוט רגיל של הגינה או הבית לחג, ולהוסיף תאורת לד לחגים, שתאיר את העצים וגם תוסיף צבעוניות לחלל הרחב.